تصویر پمپ سانتریفیوژ (XHSM2000)

پمپ سانتریفیوژ (XHSM2000) self-priming centrifugal pump

پمپ چرخ دنده ای XHSm برای انتقال آب تمیز و یا سیالاتی که خواص فیزیکی و شیمیایی مشابه آب داشته باشند. مناسب برای مصارف کشاورزی ، صنعتی ، انتقال آب از رودخانه ها ، استخر ها ، حوضچه ها و تخلیه آب از چاه های کم عمق.

کد کالا: 460195021000

products.sharing

پمپ های سانتریفیوژ معروف ترین و متداولترین پمپ ها در صنعت پمپ می باشند و در محدوده بسیار وسیعی در کارخانه های پمپ سازی تولید می گردند.

 شرکت لیو این پمپ ها را در چند تیپ مختلف تولید می نماید، که یک تیپ آن XHSm می باشد که دارای پروانه نیمه باز و دارای خاصیت خودمکش می باشند که حرف S در نامگذاری این محصول مخفف کلمه Self-priming یا خودمکش می باشد، پمپ های خودمکش نوع خاصی از پمپ ها می باشند که به دلیل طراحی خاص بدنه پمپ مزایایی از قبیل مکش بیشترنسبت به مدل های معمولی، عدم نیاز به هواگیری، استفاده از شیر یکطرفه برای جلوگیری از خالی شدن بدنه پمپ از آب و ... را دارندو از این رو برای انتقال آب از حوضچه ها، رودخانه ها و چاه های با عمق کم ( حداکثر عمق 8 متر) و در مصارفی مانند آبیاری باغات، کشاورزی و صنایع استفاده می گردد، پمپ های XHSm برای انتقال آب تمیز و سایر سیالات مشابه آب در خواص فیزیکی و شیمیایی قابل استفاده می باشند.

 

این محصول در دو مدل XHSm1500 (با توان 1.1 کیلوات یا 1.5 اسب بخار) و XHSm2000 (با توان 1.5 کیلو وات یا 2 اسب بخار) تولید می گردد و اندازه لوله ورودی و خروجی در این دو مدل 2 اینچ می باشد.

حداکثر آبدهی این پمپ ها تا 19.8 متر مکعب بر ساعت (330 لیتر در دقیقه) و حداکثر ارتفاع هد تا 20.5 متر می باشد، این پمپ ها در صورت نصب صحیح قادر به مکش آب از چاه ها یا استخر هایی با عمق حداکثر 8 متر را دارند.

بدنه و پروانه این پمپ ها از جنس چدن ضد زنگ HT200 می باشد که به جهت جلوگیری از زنگ زدگی توسط عملیات الکتروفریوز (رنگ آمیزی ضد زنگ محصول به کمک نیروی مغناطیسی) ضد زنگ شده اند و مقاومت بسیار خوبی در مقابل زنگ زدگی حتی در محیط هایی با رطوبت بالا دارد، پروانه این مدل از نوع نیمه باز می باشد، خاصیت پروانه نیمه باز این می باشد که در صورت وجود ذرات معلق کوچک در سیال تحت پمپاژ مشکلی برای پمپ ایجاد نخواهد شد.

سایر

حداکثر ارتفاع(هد) (M) 020.5
حداکثر آبدهی(دبی)(M3/H) 019.8
حداکثر عمق مکش (M) 8 +
حداکثردمای سیال (درجه سانتی گراد) 60 درجه سانتی گراد
حداکثر عمق غوطه وری (M)
سیال قابل پمپ آب تمیز
دور موتور (rpm) 2950
قطر دهانه ورودی (INCH) 2
قطر دهانه خروجی (INCH) 2
جنس بدنه پمپ چدن ضد زنگ (HT200)
جنس سیم پیج مس
جنس پروانه چدن ضد زنگ (HT200)
جنس شفت استنلس استیل 304 (AISI304)
وزن با جعبه (kg) 36.5
کاربرد 1 کشاورزی
کاربرد 2 صنعتی
کاربرد 3
توان (HP) 002
توان (KW) 001.5
شدت جریان (A)
فرکانس
فاز تک فاز
طول سیم (m)
زمان کارکرد در نصف توان
ولتاژ کاری (V) 220
کلاس عایق حرارتی الکترو موتور F
کلاس حفاظت محیطی الکترو موتور IPX4
صدا
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند
مقایسه کالاها