درباره ما

گروه تولیدی- بازرگانی کرمانی در سال ۱۳۴۳ شمسی فعالیت خود را در زمینه تولید و تامین کالای صنعتی آغاز نمود و در طول فعالیت مستمر خود از دانش فنی متخصصین دانشگاه و صنعت و کادر مجرب و کار آزموده بهره مند گشته و سعی وافر نموده تا با بهبود کیفیت محصولات تولیدی و وارداتی خود در رفع نیاز صنایع و ارتقاء تولیدات داخلی گام بردارد.

 در حال حاظر این مجموعه با نام فن آوران تهویه پیام توانایی تامین و تولید در زمینه ی انواع سیستم های تهویه صنعتی، انواع پمپ ها، انواع الکترو موتور های مورد مصرف صنایع مختلف، سیستم های گرمایشی تابشی و تجهیزات مرغداری و ... بر طبق آخرین استانداردهای بین المللی را دارد.

این مجموعه همواره به دنبال انتقال تکنولوژی به شکل صحیح و با کارایی بالا بوده لذا در این راستا همکاری با برند های و شرکت هایی که بهره وری لازم را برای صنعت کشور به همراه داشته باشد را در اولویت برنامه خود قرار داده است و همچنین با توجه بر نقاط ضعف صنعت کشور نگاه ویژه به چند فاکتور  "سطح تکنولوژی وارداتی، هزینه تکنولوژی وارداتی، زنجیره تامین حمایت کننده تکنولوژی و قابلیت بومی سازی تکنولوژی"، شرکای تجاری خود را انتخاب نموده است.

در حال حاضر این شرکت با مجموعه دفاتر، انبار ها و کارخانجات خود با بهره گیری از سیستم های به روز فروش، خدمات پس از فروش، تولید، مالی و  بازرگانی خارجی در زمینه تولید و تامین فن با برند های ZILABEG ، VORTICE ، WEIGUANG، الکترو پمپ با برند LEO ، سیستم های گرمایشی تابشی با برند SCHWANK، الکتروموتور و تجهیزات جانبی با برند BARELY  فعالیت می نماید.

این شرکت به منظور کامل نمودن زنجیره تامین صنعت پمپ اقدام به همکاری با گروه صنعتی LEO به عنوان نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش این گروه در ایران نموده است و سعی بر این داشته که محدوده وسیعی از محصولات صنعتی و خانگی لیو را که در بازار ایران مورد مصرف می باشند را موجود نماید و با تامین گارانتی 24 ماهه برای محصولات لیو و تامین خدمات پس از فروش این محصولات در دفتر خدمات پس از فروش مرکزی گروه کرمانی گزینه مناسبی جهت مصرف کنندگان پمپ در ایران باشد.

شرکت LEO متشکل از چندین کارخانه تولید پمپ در زمینه ی پمپ های ساختمانی و انتقال آب، نیروگاهی، صنایع نفت گاز و پتروشیمی، معدن، متالورژی، آتش نشانی، تهویه مطبوع، کشاورزی و ... در کشور چین در حال فعالیت می باشد، این شرکت اولین تولید کننده پمپ می باشد که سهام آن وارد بورس چین گردید و در این کشور به عنوان پرچم دار تولید کنندگان پمپ شناخته شده می باشد و با تکیه بر دانش فنی به روز و جذب تکنولوژی کارآمد در زمینه های مهندسی به ترکیبی از کیفیت رقابتی و قیمت تمام شده مناسب در مقایسه با برند های مطرح جهانی رسیده و در حال حاضر تبدیل به نامی بزرگ در صنعت پمپ دنیا شده است.

در حال حاضر محصولات لیو در بیش از ۱۲۰ کشور و منطقه در سراسر دنیا شامل اروپا، آمریکای شمالی، آمریکای مرکزی و جنوبی، آسیای جنوب شرقی، خاور میانه، آفریقا و اقیانوسیه توزیع می شود و بیش از 60 درصد تولیدات این شرکت به کشور های اروپایی و آمریکایی صادر می گردد، این توان مهندسی و تولید بهترین مبدا برای گروه تولیدی- صنعتی کرمانی جهت انتقال تکنولوژی پمپ و آغاز مسیر بومی سازی تجهیزات مرتبط می باشد. 

گروه تولیدی بازرگانی کرمانی جهت معرفی هر چه بیشتر محصولات لیو، اقدام به تاسیس نمایشگاهی دائمی لیو در ایران واقع در تهران- خیابان سعدی شمالی نموده است و همواره آماده ارائه خدمات مختلف به صنعت و بازار پمپ می باشد.

ما اطمینان داریم بهترین انتخاب را برای شما به ارمغان آورده ایم.