تصویر پمپ کفکش (KBZ -32.2)

پمپ کفکش (KBZ -32.2) submersible dewatering pump

پمپ چرخ دنده ای کفکش دارای پروانه نیم باز با حداکثر دبی 156 متر مکعب در ستعت و حداکثر توان 15 کیلووات (سه فاز) با کاربرد پروژه های آب و فاظلاب،انتقال آب از چاه یا استخر در مصارف کشاورزی،مصارف معدنی و صنعتی میباشد.

کد کالا: 460321153000

products.sharing

الکترو پمپ های کفکش از نوع ­­­­­­­­­پمپ های سانتریفیوژ جهت انتقال سیالات و تخلیه پساب ها به صورت مستغرق درون سیال قرار میگیرد . سری KBZ با پوسته چدن زنگ از مقاومت و کارکرد بالایی در پروژه های صنعتی و کارخانجات برخوردار است .

این سری از محصولات لیو با موتور سه فاز دارای بالاترین راندمان کاری در میان الکتروپمپ های مستغرق موجود در سبد کالایی لیو می باشد که می تواند خیال تمامی کارخانجات و شرکت های تولیدی و صنعتی را جهت استفاده در سیستم های انتقال و یا آبرسانی بی نیاز کند . همچنین با توجه به نوع طراحی پروانه ها قابلیت انتقال سیالات دارای ناخالصی طبق اطلاعات مندرج در دفترچه و کاتالوگ را دارا می باشد .

استفاده از سیم پیچ از نوع مسی که برخی کارخانجات تولید کننده از آلومینیوم برای سیم پیچی استفاده می کنند که سیم پیچی آلومینیوم استاندارد نمی باشد و محافظ حرارتی کار شده در آن باعث طول عمر بالا و راندمان کاری بهتری در کلیه مصارفی که در قسمت کاربرد ها به آن اشاره شده است می توان استفاده نمود .

 با توجه به سیستم خنک کنندگی این نوع پمپ ها توسط آب باید در چاه هایی نصب گردند که در آن غرق شوند. خشک کار کردن پمپ آب کف کش موجب سوختن موتور آن می گردد.

 در پمپ های آب کف کش موتور به پروانه ای که داخل یک محفظه قرار دارد، متصل شده است و با ورود مایعات به داخل پمپ، پروانه ها شروع به چرخش کرده و ماده سیال را حرکت می دهند و باعث تخلیه آن می شوند. از این مدل پمپ می توان در کمترین سطح آب که باعث کم کردن محدودیت کاری پمپ می شود، استفاده کرد.

 برای انتخاب یک پمپ مناسب، به کاربرد پمپ آب کف کش و نوع چاه خود و همچنین حداکثر عمق غوطه وری توجه داشته باشید و همچنین شفت این نوع محصول از جنس استینلس استیل می باشد که در برابر آب ضد زنگ باشد . قسمت الکتریکی شامل سیم پیچ یا استاتور پمپ و قسمت مکانیکی که تاثیر خیلی زیادی در مصرف برق و طول عمر الکتروپمپ کف کش می گذارد پروانه پمپ و روتور می باشد که از استاندارد های روز اروپا پیروی می کند .

کاربرد کف کش های سه فاز سری KBZ

  1.        انتقال یا تخلیه آب از منابع و مخازن ، استخر های آب ، گودال ها ، چاه ها ، رودخانه ، نهر و جویبار ها ،سیلاب ها و آبگرفتگی ها
  2.        انتقال آب های کثیف و دارای ناخالصی با ذرات معلق حداکثر تا ۱۹.۵ میلی متر 
  3.        مورد استفاده در پروژه های فواره ،آب نما و آب نمای موزیکال ، استخر ،زمین های کشاورزی ، تهویه مطبوع ، مرغداری ، گلخانه ها ، پد های سلولزی ، برج خنک کننده ، صنایع ، نیروگاه ها ، ساختمانی ، استخر های پرورش ماهی و میگو ، شرکت های حفاری ، سد سازی ، مترو ، جاده سازی
  4.        انتقال آب های کثیف و استفاده در پروژه های عمرانی ، صنایع معدنی و انتقال انواع دوغاب رقیق و سیالات دارای ذرات جامد تا ۱۹.۵ میلی متر 
  5.        منطبق بر انواع سیستم های آبیاری

سایر

حداکثر ارتفاع(هد) (M) 021
حداکثر آبدهی(دبی)(M3/H) 050
حداکثردمای سیال (درجه سانتی گراد) 40 درجه سانتی گراد
حداکثر عمق غوطه وری (M) ۲۵
سیال قابل پمپ آب تمیز
قطر دهانه خروجی (INCH) 0.12
جنس بدنه پمپ چدن ضد زنگ (Cast iron)
جنس سیم پیج مس
جنس پروانه چدن ضد زنگ (Cast iron)
جنس شفت استیل
وزن با جعبه (kg) 39
کاربرد 1 صنعتی
کاربرد 2 کشاورزی
کاربرد 3 خانگی
توان (HP) 003
توان (KW) 002.2
شدت جریان (A)
فرکانس
فاز سه فاز
طول سیم (m)
زمان کارکرد در نصف توان
ولتاژ کاری (V) ۳۸۰
کلاس عایق حرارتی الکترو موتور B
کلاس حفاظت محیطی الکترو موتور IP68
صدا
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند
مقایسه کالاها