تصویر پمپ کفکش (SPM37)

پمپ کفکش (SPM37) submersible perpheral pump

الکترو پمپ چرخ دنده ای مستغرق (کفکش) فلوتر دار با بدنه ی چدن و استیل و حداکثر دبی 2 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع 42 متر و توان 0.37 کیلو وات در مدل تکفاز با کاربرد انتقال آب از عمق ، چاه ، استخر ، آبگیرها در مصارف خانگی و باغبانی کوچک قابل استفاده می باشد.

کد کالا: 460311010000

products.sharing

الکترو پمپ های کفکش از نوع ­­­­­­­­­پمپ های سانتریفیوژ جهت انتقال سیالات و تخلیه پساب ها هستند که به صورت مستغرق درون سیال قرار می گیرند . مدل SPm37 با پوسته چدن و استیل از مقاومت و کارکرد بالایی برخوردار است . ساختار این مدل از نوع محیطی است که برای تأمین آب خانگی داخل و اطراف آن ساخته شده است .

سیم پیچ از نوع مسی که برخی کارخانجات تولید کننده از آلومینیوم برای سیم پیچی بدلیل قیمت پایین تر استفاده می کنند و محافظ حرارتی کار شده در آن باعث طول عمر بالا و راندمان کاری بهتری در کلیه مصارفی که در قسمت کاربرد ها به آن اشاره شده کار شده است . 


با توجه به سیستم خنک کنندگی این نوع پمپ ها توسط آب باید در چاه هایی نصب گردند که در آن غرق شوند. خشک کار کردن پمپ آب کف کش موجب سوختن موتور آن می گردد.

تمامی مدل های محصولات برند لیو از جمله مدل SPm37 دارای فلوتر می باشد که درواقع کار این وسیله قطع و وصل کردن پمپ می باشد و به گونه ای عمل میکند که وقتی آب از سطح پمپ پایین می آید فرمان میدهد و پمپ قطع میشود و زمانی که آب از پمپ بالا می آید پمپ کف کش شروع به کارکردن میکند .

 برای افزایش طول عمر یک کفکش توصیه میگردد حتی المقدور از نوع فلوتر دار و همچنین برای انتهای کفکش حتما از توری استفاده گردد تا برگ و خاشاک مانع از پمپاژ اب نگردد در پمپ های آب کف کش موتور به پروانه ای که داخل یک محفظه قرار دارد، متصل شده است و با ورود مایعات به داخل پمپ، پروانه ها شروع به چرخش کرده و ماده سیال را حرکت می دهند و باعث تخلیه آن می شوند. از این مدل پمپ می توان در کمترین سطح آب که باعث کم کردن محدودیت کاری پمپ می شود، استفاده کرد.

 برای انتخاب یک پمپ مناسب، به کاربرد پمپ آب کف کش و نوع چاه خود و همچنین حداکثر عمق غوطه وری توجه داشته باشید و همچنین شفت این نوع محصول از جنس استینلس استیل می باشد که در برابر آب ضد زنگ باشد . قسمت الکتریکی شامل سیم پیچ یا استاتور پمپ و قسمت مکانیکی که تاثیر خیلی زیادی در مصرف برق و طول عمر الکتروپمپ کف کش می گذارد پروانه پمپ و روتور می باشد که از استاندارد های روز اروپا پیروی می کند .

کاربرد کف کش مدل SPm37

  1. انتقال آب تمیز و سیالات دارای خواص فیزیکی و شیمیایی نزدیک به آب
  2. مناسب برای مصارف روزمره خانگی ، تامین آب آشامیدنی ، آبیاری و باغبانی
  3. مناسب برای تامین آب تهویه مطبوع خانگی
  4. انتقال یا تخلیه آب از چشمه ، استخر ، چاه، حوضچه های جمع آوری آب تمیز ، منابع و مخازن
  5. مورد استفاده در پروژه های فواره ،آب نما و آکواریوم  گلخانه ها ، باغچه ها

 

سایر

حداکثر ارتفاع(هد) (M) 042
حداکثر آبدهی(دبی)(M3/H) 002
حداکثردمای سیال (درجه سانتی گراد) 40 درجه سانتی گراد
حداکثر قطر ذرات عبوری (mm) 0.2
حداکثر عمق غوطه وری (M) ۵
سیال قابل پمپ آب تمیز
قطر دهانه خروجی (INCH) 1
جنس بدنه پمپ چدن ضد زنگ (HT200)
جنس سیم پیج مس
جنس پروانه برنج
جنس شفت استیل
وزن با جعبه (kg) 7.56
کاربرد 1 خانگی
توان (HP) 0.5
توان (KW) 0.37
شدت جریان (A)
فرکانس
فاز تک فاز
طول سیم (m)
زمان کارکرد در نصف توان
ولتاژ کاری (V) 220
کلاس عایق حرارتی الکترو موتور
کلاس حفاظت محیطی الکترو موتور
صدا
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند
مقایسه کالاها