تصویر ECH4-60S

ECH4-60S افقی طبقاتی تمام استیل

پمپ چرخ دنده ای سانتریفیوژ افقی طبقاتی تمام استیل با بدنه و پروانه از جنس استیل 304 و بسیار کم صدا و مصرف کم انرژی الکتریکی با حداکثر دبی 28 متر مکعب در ساعت و توان 4 کیلو وات با کاربری در تامین فشار آبرسانی،تغذیه دیگ بخار،بوستر پمپ های آبرسانی و آتش نشانی و آب شیرین کن های صنعتی می باشد.


products.sharing

پمپ های ECH لیو از نوع پمپ های سانتریفیوژ افقی طبقاتی می باشند که در سریهای عادی ECH و سری اقتصادی  ECH-f و سری تمام استیل ECH-s تولید میشوند ودر آنها از چند پروانه برای پمپاژ سیال استفاده شده است و تعداد  این پروانه ها از 2 الی 6 عدد بسته به مدل متغیر می باشد، به دلیل استفاده از چند پروانه در این پمپ ها امکان دستیابی به فشار خروجی بیشتر نسبت به پمپ های تک پروانه با توان مشابه وجود دارد.

پمپ های ECH نسبت به پمپ های معمول دارای صدای کمتر و کارکرد نرم تری می باشند و برای مصارفی از قبیل تامین آب ساختمان، بوستر پمپ های آبرسانی و آتش نشانی، تامین فشار خط لوله، تامین آب گلخانه، پرورش آبزیان و طیور، مصارف صنعتی و معدنی، و سیستم های تهویه مطبوع و ... سیستم ها استفاده می شوند.

این پمپ ها در مدل های مختلفی تولید می شوندو قابلیت تامین فشار تا 54 متر و آبدهی تا 28 متر مکعب بر ساعت را دارند و در صورت نصب صحیح قادر به مکش آب از استخر یا چاه با عمق حداکثر 8 متر را دارند.

در پمپ های سری ECH-f و سری ECH، بدنه پمپ از جنس چدن ضد زنگ بوده و پروانه پمپ از جنس استنلس استیل304 میباشد اما در پمپ های تمام استیل ECH-s تمام قطعات در تماس با مایع شامل بدنه پمپ، پروانه ها، دیفیوزر، بوش ها و ... از جنس استنلس استیل 304 ساخته شده اند و نکته قابل ذکر این می باشد که تمامی مدل ها قطعات در شرکت لیو توسط مراحل پرسکاری و جوشکاری توسط دستگاه های پیشرفته تولید می گردند.

پمپ های افقی طبقاتی ECH با توان موتور الکتریکی 0.37 الی 4 کیلو وات (0.5 الی 5.5 اسب بخار) تولید می کنند و موتور الکتریکی آنها دارای کلاس عایق حرارتی F در تمامی مدل ها و کلاس حفاظت محیطی IP55 در سری های عادی و تمام استیل و کلاس IPX4 در سری های اقتصادی می باشد.

پمپ های ECH  گزینه بسیار مناسبی برای انواع مصارف ذکر شده می باشند زیرا با توجه به راندمان بالا در مصرف انرژی صرفه جویی می نمایند و طول عمر بسیار مناسبی دارند

جنس

جنس بدنه پمپ استنلس استیل ASISI304)304)
جنس پروانه استنلس استیل 304 (AISI304)
جنس شفت استنلس استیل 304 (AISI304)
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند
مقایسه کالاها